מעגל החיים


עמוד הבית >> בית כנסת אהל אברהם >> מעגל החיים

אתם מוזמנים לציין את רגעי המעבר בחיים באמצעות טקס יהודי, מוסיקלי, מרגש וישראלי.

טקסי לידה
בקהילת "אהל אברהם" אנחנו מקיימים טקס "ברית מילים" יהודי, משפחתי ואישי המשלב טקסטים מהמקורות היהודיים לצד שירה ישראלית. הטקס נבנה בשיתוף המשפחה ורבני הקהילה, ומכיל ברכות והענקת שם ומאפשר לתינוק ולתינוקת הרכים להיכנס לברית עם אלוהים. לפרטים נוספים


בר/בת מצווה
קהילת "אהל אברהם" מזמינה אתכם לחגוג את בר/בת המצווה שלכם איתנו!
טקס בר ובת המצווה של ימינו יכול להיות הזדמנות פז עבור המשפחה כולה לבחינת משמעות גיל ההתבגרות וגיל האחריות והקשר בינם לבין המסורת היהודית המשפחתית.  בתכנית בר/בת המצווה שלנו יש הזמנה לבחינת מקורות אלו תוך חוויה משמעותית להורים ולנער/ת בר/ת המצווה במסע מרתק המשלב לימוד, חוויה קהילתית ועיצוב טקס אישי לכל משפחה.
כדי להבטיח מקום, מומלץ להירשם כשנה לפני התאריך המיועד. לפרטים נוספים


חתונה רפורמית
יש רגעים בחיים שלא מתפשרים עליהם!
טקס הנישואים הוא רגע מקודש בתרבות היהודית, רגע המסמל את מיסוד דרככם המשותפת. בתוך כל המולת ההכנות כדאי לעצור רגע ולחשוב: האם אתם רוצים להאמין במה שאתם עושים? האם אתם רוצים לעשות את מה שאתם מאמינים בו? על אילו יסודות אתם רוצים לבנות את ביתכם המשותף?
אם במזל טוב אתם רוצים לערוך טקס חתונה, נשמח לסייע לכם וישמחו לעזור לכם לעצב את טקס הנישואין באופן שוויוני, יהודי ועכשווי. אל תתפשרו!
לפרטים נוספים


אבל וזיכרון
טקסי אזכרה
בתום שנה מפטירת יקירכם, או לציון תאריך הפטירה שבשנים לאחר מכן, מקובל לערוך טקס אזכרה – בבית הקברות או בבית הכנסת. טקס אזכרה מכיל קטעי שירה, פסוקי תהלים ותפילות וכן זכרונות אישיים והספדים. בבית הכנסת ניתן לשלב גם מצגת תמונות. הטקס מכובד ומרגש, ומאפשר למשפחה ולחברים להעלות יחד זכרונות. ניתן לשלב בטקס זה ליווי מוסיקלי. לפרטים נוספים

עץ זיכרון
בשנת 2009, תשס"ט, נחנך בבית הכנסת "אהל אברהם" עץ זיכרון, בתרומת חברי הקהילה אילנה דורפמן והלל קולודנר. ניתן להנציח שמות יקירים ואהובים על גבי העץ.

ביום האזכרה נקרא קדיש בבית הכנסת לעילוי נשמת יקירכם. פרטים במשרדי הקהילה.

לפרטים נוספים


ניתן ליצור טקסים גם עבור אירועים נוספים. אנא צרו קשר עם משרדי הקהילה ונשמח לשוחח אתכם.